Director adjunct

ANUNȚ EXPIRAT

SC IMOCREDIT IFN SA, membra a Grupului Financiar IMOFINANCE, angajeaza director adjunct.

Cerinte:

·        Absolvent studii superioare de preferat in domeniul economic;

·        Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie de top / middle management intr-o institutie financiar - bancara;

·        Cunostinte solide de analiza de credit si financiara;

·        Cunostinte de operare PC (MS Office);

·        Limba engleza – nivel avansat;

·        Abilitati excelente de comunicare si negociere, de coordonare si dezvoltare a echipei;

Principalele responsabilitati:

·        Coordoneaza  activitatea privind analiza, monitorizarea si administrarea portofoliului de credite al societatii;

·        Participa activ la analiza dosarele de credit, intocmind si sustinand propuneri pentru aprobarea / respingerea acestora;

·        Utilizeaza (cu profesionalism) aplicatii informatice specializate in inregistrarea si gestiunea creditelor, garantiilor, asigurarilor etc;

·        Participa la elaborarea planurilor de dezvoltare pe termen mediu si lung a societatii;

·        Intretine si dezvolta relatiile de colaborare cu institutiile finantatoare etc

Beneficii:

·        Pachet salarial motivant, telefon mobil, laptop.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV pe adresa [email protected].

Informații de contact

Judet

Cluj

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

234

Dată Actualizare

21-11-2014 00:18:19