Recrutam Consilier Imobiliar

ANUNȚ EXPIRAT

Evolution HCC recruteaza pentru o agentie de renume din Cluj-Napoca - Consilier Imobiliar.

Vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic, unde performanta sa iti fie recunoscuta si sa faci parte dintr-o echipa tanara, orientata spre succes si performanta? Atunci asteptam CV-ul tau!

Cerinte:

-Persoana dinamica si ambitioasa, pasionata de vanzari;

-Prezenta business;

-Bune abilitati de negociere;

-Cunostinte de operare pe calculator (Pachetul Office);

-Studii superioare finalizate;

-Permis de conducere categoria B;

-Experienta reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

-Analiza si cercetarea pietei;

-Mentinerea legaturii cu clientii companiei;

-Completarea bazei de date;

-Oferirea consultantei imobiliare;

-Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare.

Beneficii:

-Program flexibil;

-Salar atractiv plus bonusuri in functie de performanta;

-Masina si telefon de firma.

Asteptam CV-ul tau pe urmatoarea adresa de mail:

[email protected]

Pentru informatii suplimentare, apelati urmatorul numar de telefon: 0371053785

Informații de contact

Judet

Cluj

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

7669

Dată Actualizare

11-09-2015 16:33:09