JOB SUPLIMENTAR part-time, Reprezentant medical, valabil toata tara

ANUNȚ EXPIRAT

Descrierea jobului

-promovarea produselor si serviciilor companiei

-mentinerea relatiilor cu actualii colaboratori si constituirea unui portofoliu de noi colaboratori

-sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari

-colaboreaza cu Managerul coordonator

-stabilirea de noi contacte cu potentiali colaboratori

-prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei

-supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor si serviciilor

-executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling, teste biorezonanta)

-monitorizarea activitatii concurentei

-negociere si incheiere contracte

Descrierea candidatului

-cunoasterea produselor/serviciilor si a caracteristicilor specifice brandului

-studii medii, preferabil superioare (Medicina / Farmacie)

-experienta de minimum 3 luni pe o pozitie similara

-cunostinte medii de PC (MS-Office, Internet)

-cunostinte de limba engleza

-cunostinte minime  de marketing

-excelente abilitati de comunicare, prezentare

-aspect profesional - business

-putere de convingere

-capacitate de a lucra in echipa

-flexibilitate, dinamism, autoorganizare

-rezistenta la stres

-disponibilitate pentru deplasari

RELATII:
SC Radiance SRL

mobil: 0722588038
e-mail: [email protected]

Director,
ing. Moroseanu Aurel
mobil: 0722588038, 0722503567
Manager,
ing Mariuca Moroseanu
mobil: 0741131254, 0722595939

Informații de contact

Judet

Bucuresti

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

4687

Dată Actualizare

08-04-2016 15:12:10