Ihair Mod angajeaza Agent vanzari produse cosmetice

ANUNȚ EXPIRAT

Ihair Mod anagajeaza Agent de vanzari produse cosmetice

Descrierea postului:

Realizeaza targetul de vanzari si incasari;

Viziteaza toti clientii din ruta stabilita;

Mentine si dezvolta relatia cu clientii;

Implementeaza promotiile agreate de clienti;

Cerinte:

Experienta in vanzari min. 3 ani, baza de date in domeniu reprezinta avantaj

Cunostinte operare PC - nivel mediu;

Permis conducere categoria B;

Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;

Abilitati de planificare, organizare, orientare catre rezultate

Capacitate de comunicare buna

Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca

Incredere in sine, gandire pozitiva

Salariu fix + procent din vanzari

Mai multe informatii la tel 0728 832 209

Informații de contact

Judet

Bucuresti

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

12426

Dată Actualizare

29-04-2016 17:45:25