Firma de contabilitate angajeaza contabil full-time

ANUNȚ EXPIRAT

Cerinte:
- absolvent de facultate cu profil de contabilitate sau absovent de liceu economic cu experienta;
- cunostinte in domeniul contabilitatii;
- cunostinte word, excel, internet;
- seriozitate, disciplina, lucru in echipa.
Avantaje:
- cunostinte Saga;
- pentru studii superioare, absolvirea unui liceu economic.

La interviu se va da si o proba practica.

Descrierea jobului:
- preluare si procesare documente de la clienti;
- arhivarea documentelor;
- prelucrare informatii pana la obtinerea corecta a balantei si intocmirea bilantului;
- verificarea jurnalelor de vanzare / cumparare;
- alte operatiuni si situatii solicitate in activitatea financiar-contabila;
- relatia cu clientii.

Beneficii:
- mediu de lucru stimulativ, care permite acumularea rapida de cunostinte;
- in functie de rezultate se ofera tichete de masa si mariri salariale.

Informații de contact

Judet

Bucuresti

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

18919

Dată Actualizare

11-09-2017 11:55:10