Favbet angajeaza Operator Casier ( Personal Feminin)

ANUNȚ EXPIRAT

Descrierea Postului:
Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
-Evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati, gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile;
-Asigurarea si mentinerea curateniei in interiorul si exteriorul punctului de lucru;
-Crearea unui mediu atractiv si primitor pentru jucatori;
Cerinte:
-Bune abilitati de relationare si flexibilitate in satisfacerea cerintelor clientilor;
-Bune abilitati de calcul matematic;
-Persoana echilibrata, responsabila, energica si constiincioasa.
Beneficii oferite:
- Oferim un training cu traineri profesionisti
-Salariu atractiv!
-Contract de munca ( forme legale)
-Perioada de training ( dezvoltare profesioanala)
-Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica,
-Posibilitati de avansare.
Asteptam cv -urile dumneavoastra pentru o colaborare de succes.

Informații de contact

Judet

Bistrita-Nasaud

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

7490

Dată Actualizare

02-09-2015 15:54:03