Brutar (Belgia), 15,32 EUR brut / oră

ANUNȚ EXPIRAT

Vei beneficia de:

  • un salariu de 15,32 EUR brut / oră;
  • cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;
  • contract de muncă încheiat direct cu angajatorul belgian;
  • contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
  • posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
  • un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;
  • traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
  • îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
  • asigurări (medicală, în caz de accident);
  • dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

  • realizarea diferitelor aluaturi și mixturi conform rețetei de producție;
  • realizarea diferitelor produse de panificație;
  • curățarea și întreținerea mașinăriilor și echipamentelor utilizate în patiserie;
  • alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

  • cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
  • experiență în domeniu minim 2 ani;
  • diplomă de calificare în domeniu – avantaj;
  • permis de conducere categoria B;
  • disponibilitate de a lucra în tură de noapte;
  • cazier judiciar curat;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0774 483 064, 0770 422 954 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de engleză: https://silverhand.ro/lectii-de-limba-engleza-eveline/

Informații de contact

Judet

Toată Țara

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

21246

Dată Actualizare

10-05-2023 21:21:27