Angajam Soferi TIR Comunitate

ANUNȚ EXPIRAT

Loc de muncă: Soferi TIR

Locatie -Franta
Poziţii: 5
Beneficii:Transport platit
Salariu: 2000 euro net

Descriere job

– Sofer profesionist cu experienta de minim 4 luni, trafic international, in Europa
– Permis conducere C E;
- Card digital pentru tahograf / cunoasterea si respectarea reglementarilor orelor de condus
– Cunostinte despre intocmirea corecta a deconturilor;

- Se respecta programul de condus fara alte cerinte;

- Certificat / Atestat de Competenta Profesionala pentru transport marfa

RESPONSABILITATI: Receptia/ Livrarea

Roumanie Interim

Adresa: Bvd. AL.I. Cuza, nr 32, Braila, Romania

Tel / Fax: +40 339 401 699
Mobil : +40 761 367 407

E-mail:   [email protected]

Pentru detalii suplimentare puteti suna la numerele de telefon afisate
CV-urile pot fi transmise pe adresa e-mail  [email protected]

Informații de contact

Judet

Braila

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

19131

Dată Actualizare

27-02-2018 15:06:00