Agentia Imobiliara Taboo Angajeaza Agenti Imobiliari in Sibiu

ANUNȚ EXPIRAT

Candidatul ideal:
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultate;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Persoană adaptabilă, perseverentă, persuasiva;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
- Bune abilităţi de negociere;
- Bune abilitati privind gestionarea timpului;
- Experienţa în domeniul vânzărilor (cursurile de specialitate constituie avantaj);
- Bune cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
- Permis de conducere, obligatoriu (autoturism propriu constituie avantaj);
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
- Ţinuta şi aspectul profesional îngrijite

Descrierea postului:
- Program de lucru: 8 ore;
- Promovarea serviciilor companiei;
- Promovarea imaginii companiei;
- Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
- Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
- Consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere;
- Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare.
Beneficii - Oferta ( bonusuri ):
- Salariu 1050 lei;

- Decontarea transportului in interes de serviciu
- Comisioane şi bonusuri de performanta substantiale ;
- Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii, munca in echipa;
- Promovare şi dezvoltare profesională - programe de training şi coaching;
- Susţinerea puternică din partea companiei (Brand apreciat, agentia imobiliara nr.1 in Sibiu) pentru a deveni consilier imobiliar de succes.
Trimite-ti cv-ul dvs pe [email protected] sau pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0754.823.802.

Informații de contact

Judet

Sibiu

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

11796

Dată Actualizare

25-03-2016 19:17:02