Junior Recruiter

ANUNȚ EXPIRAT

General Group Careers cauta o persoana tanara interesata sa se alatureze biroului nostru din Baia Mare pentru postul de Junior Recruiter/ Recruiter.

Responsabilitatile persoanei noi angajate vor fi :

Redactarea si postarea anunturilor de recrutare;
- Dezvoltarea surselor existente si identificarea de noi surse de recrutare si selectie de personal;
- Recrutarea si selectia candidatilor in functie de cerintele postului si profilul candidatilor;
- Contactarea candidatilor si sustinerea interviurilor cu acestia;
- Completarea si mentinerea integritatii bazei de date a candidatilor;
- Analiza si raportarea proiectelor in desfasurare;
- Intocmirea si transmiterea de rapoarte pentru proiectele aflate in desfasurare;
- Comunicarea constanta cu clientii din Marea Britanie
- Oferirea de suport candidatilor in procesul de recrutare si in organizarea plecarii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Pachet excelent pentru cei care doresc sa inceapa o cariera in resurse umane (salariu + bonusuri de performanta) • Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare • Echipa tanara si conditii de lucru profesionale.

Candidatul ideal care va ocupa aceasta functie:
- Va avea experienta in vanzari
- Studii superioare ( pot fi si in curs). Studiile sau cursuri in psihologie/ resurse umane reprezinta un avantaj
- Limba engleza la nivel avansat.

Sunati-ne sau trimiteti un e-mail, pentru a primi toate detaliile referitoare la programul de munca descris mai sus.

Skype: ggcandidates

Informații de contact

Judet

Maramures

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

13807

Dată Actualizare

16-07-2016 14:40:49