JOB SUPLIMENTAR, part/full-time, Marketing Manager, valabil toata tara

ANUNȚ EXPIRAT

Descrierea jobului

-definirea obiectivelor echipei de marketing

-evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor

- Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti  colaboratori

-gestionarea construirii imaginii firmei si a marcilor promovate de aceasta

- oferirea de consultanta

-monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora

-coordonarea activitatii de vanzari si marketing

-promovarea produselor companiei

-realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiei de marketing

Descrierea candidatului:

-studii medii, preferabil superioare (economice, preferabil cu specializarea marketing)

-experienta in marketing de minimum 3 luni

-o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei

-bune abilitati de operare PC ( MS-Office, Internet, Photoshop)

-limba engleza (nivel mediu)

-persoana dinamica, cu aptitudini de lider

-bune abilitati de comunicare si de negociere

-disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

RELATII:

SC Radiance SRL:

e-mail: [email protected]

Director,

ing. Moroseanu Aurel

mobil: 0722588038, 0755336253

Manager,

ing Mariuca Moroseanu

mobil: 0741131254, 0722595939

Informații de contact

Judet

Bucuresti

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

4686

Dată Actualizare

30-11-2014 21:47:28